Ο Trafalgar Law ειναι ο Sabo ???

Προβλέψεις και θεωρίες για το μέλλον του One Piece.
Gedatsu P
Franky

Re: Ο Trafalgar Law ειναι ο Sabo ???

Postby Gedatsu P » 28/01/13, 01:04

Ναι όντως είναι λίγο περίεργο :not me:

kristi
Zoro

Postby kristi » 28/01/13, 01:11

στο google τα βρικα
Image
Gedatsu P
Franky

Postby Gedatsu P » 28/01/13, 11:56

Ναι, δε λέμε για σένα εννοείται!!
terminatorbill
Brook

Postby terminatorbill » 28/01/13, 13:36

Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλά ο Oda είχε κυκλοφορήσει ένα data book (ή κάτι τέτοιο) που έλεγε ανάμεσα σε άλλα ότι ο Sabo είναι νεκρός! Τώρα αν μπόρεσε κανείς να τον αναστήσει...
iceman_7
Sanji

Postby iceman_7 » 28/01/13, 13:56

Η πλακα ειναι οτι με το που βλεπουμε εναν ξανθο χαρακτηρα (Killer,Donflamingo) αμεσως τον παρομοιαζουμε με τον Sabo (οτι ειναι ο Law ο Sabo δεν το σχολιαζω καν).
Παντως κατα την δικη μου αποψει πιστευω οτι ειναι με τους Revolutionaries γ'αυτο δεν εχει δωσει σημεια ζωεις ή πολυ απλα πεθανε!
Image
kristi
Zoro

Postby kristi » 28/01/13, 15:17

καλη η θεωρια σου αλλα μπορει να ειχε την κατληξει του franky δηλαδη να ηταν χτιπημενος να τον βρεικε καποιος να τον γιατρεψε και να τον εκπεδευσε .παντως ο donflamingo δεν ειναι γιατι ενας tenryubito τον χτιπησε δεν θα τους βοηθουσε κιολας οποτε ειναι ποιο πιθανο να πειγε με τον kid (βγικαμε λιγο off-topic)
Image
aspitsa
Inactive Joker

Postby aspitsa » 28/01/13, 15:34

Εγώ ένα έχω να πώ: Ο Sabo ΠΕΘΑΝΕ!!!! Και δεν θέλω να είναι ζωντανός, γιατί τζάμπα χύσανε τόσα δάκρυα ο Luffy kai o Ace? και εκτός απ'αυτό ο Luffy έχει δώσει υπόσχεση στον Sabo και στον Ace ότι θα γίνει ο βασιλιάς των πειρατών. Άμα είναι ζωντανός (που δεν νομίζω να υπάρζει περίπτωση αφού είναι επιβεβαιομένο στο one piece green) αυτό θα χαλάσει την μαγεία της υπόσχεσης!!!
Image
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 28/01/13, 16:10

Να σας θυμήσω κιόλας ότι ο Oda τα κάνει κάτι τέτοια.Μας δείχνει έναν άκυρο χαρακτήρα σε ένα Arc και μετά εν τον ξαναδείχνει ποτέ.
BECAUSE WITHOUT ME, IT WOULD BE JUST AWESO.
Image
kristi
Zoro

Postby kristi » 28/01/13, 19:58

aspitsa wrote:Εγώ ένα έχω να πώ: Ο Sabo ΠΕΘΑΝΕ!!!! Και δεν θέλω να είναι ζωντανός, γιατί τζάμπα χύσανε τόσα δάκρυα ο Luffy kai o Ace? και εκτός απ'αυτό ο Luffy έχει δώσει υπόσχεση στον Sabo και στον Ace ότι θα γίνει ο βασιλιάς των πειρατών. Άμα είναι ζωντανός (που δεν νομίζω να υπάρζει περίπτωση αφού είναι επιβεβαιομένο στο one piece green) αυτό θα χαλάσει την μαγεία της υπόσχεσης!!!

aspitsa wrote:Εγώ ένα έχω να πώ: Ο Sabo ΠΕΘΑΝΕ!!!! Και δεν θέλω να είναι ζωντανός, γιατί τζάμπα χύσανε τόσα δάκρυα ο Luffy kai o Ace? και εκτός απ'αυτό ο Luffy έχει δώσει υπόσχεση στον Sabo και στον Ace ότι θα γίνει ο βασιλιάς των πειρατών. Άμα είναι ζωντανός (που δεν νομίζω να υπάρζει περίπτωση αφού είναι επιβεβαιομένο στο one piece green) αυτό θα χαλάσει την μαγεία της υπόσχεσης!!!

οχι δεν μπορω να το ακουσω δεν αντεχω αλλο :whaaat: :whaaat: :crying: :crying: :shut up: :shut up:
Image
henry17
Global Moderator
Location: The finish line is just the beginning of a whole new race

Postby henry17 » 28/01/13, 20:07

Μπράβο aspitsa!! Λες έτσι στα μικρά παιδιά και τα τρομάζεις!!

Ακόμα λίγο θα τους πεις ότι ο Άγιος Βασίλης δεν υπάρχει!!

Spoiler: Show
Ούπς, μόλις το είπα... :lalala:
Image
Image

Return to “One Piece Theories”