Το μάτι του Zoro

Προβλέψεις και θεωρίες για το μέλλον του One Piece.
plankton
Usopp

Re: Το μάτι του Zoro

Postby plankton » 25/08/14, 20:13

Εγω πιστευω πως το εχει απλα κλειστο και θα το ανοιξει καποια στιγμη στο μελλον το ποτε δεν ξερω αλλα πιστευω θα το ανοιξει,επισης και ο Rayleigh εχει μια παρομοια,σχεδον ιδια ουλη στο ματι και το εχει ανοιχτο,τελος αμα θυμαστε οταν ειδε τον Luffy στη εφημεριδα κατι επαθε και εστιασε στο ματι του.Αυτο παντως που μου κανει εντυπωση ειναι που κανενας δεν το αναφαιρει ή τον ρωταει τι επαθε.

DonquixoteDoflamingo
Brook

Postby DonquixoteDoflamingo » 25/08/14, 20:33

Epsilon wrote:Παιδιά μην το παιδεύετε, μόνος του το έκοψε το μάτι, τον εμπόδιζε με κάποιον τρόπο, είμαι σίγουρη :axaxaxa:

το πιο "zoro" σενάριο... :axa-axa: ήταν έτοιμος να κόψει τα πόδια του όταν αντιμετώπιζαν τον mr.3 και έχαναν γιατί να μην κάνει το αντίστοιχο με το μάτι? 2 έχει... :axa-axa:
Image
VLANT TSEPES
Brook

Postby VLANT TSEPES » 18/06/15, 10:06

το εχει κλειστο για να αυξησει τις ικανοτητες ξιφασκιας στο μεγιστο. το ματι θα το ανοιξει οταν πραγματικα χρειαστει ακομα και αυτοι που φαινονται τουμπανα σαν αντιπαλοι για το Zoro ειναι απλα παιχνιδακια .......!!.. η προπονηση των δυο χρονων εχει αποτελεσματα περα απο καθε φαντασια που ουτε καν εχουν ξεκινησει να φαινονται ακομα ειμαστε ακομα στο 1 της 100 των νεων δυνατοτητων του Zoro..........!!!
potanata2
Chopper

Postby potanata2 » 22/12/16, 19:04

εγώ έχω ακούσει μια θεωρία ότι έχει μέσα του ένα δαίμονα ίσος το μάτι του να κλειστό αλλά κανείς δεν ξέρει άμα το έχασα η το έχει κλειστό εγώ πιστεύω ότι είναι κλειστό
one piecre

Image
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 21/01/17, 18:22

Δεν υπάρχουν τέτοια στο OP. Απλά το έχασε.
BECAUSE WITHOUT ME, IT WOULD BE JUST AWESO.
Image

Return to “One Piece Theories”