Λίστα Φρούτων του Διαβόλου

Σχολιασμός για οτιδήποτε αφορά το anime.
Epsilon
Διαχειριστής

Re: Λίστα Φρούτων του Διαβόλου

Postby Epsilon » 20/04/12, 21:00

Καλα ναι, η καμηλοπάρδαλη ήταν απόλυτα επιτυχημένη. Δεν μπορώ να πω το ίδιο και για το φρούτο της Kalifa όμως, ήταν λίγο εώς πολύ κουλό.

zimpisanji21 wrote:Εγω στο ειπα επειδη, οντως ο Kaku αν θυμασαι, χρησιμοποιουσε κλωτσιες και χτυπηματα με το κεφαλι οταν ηταν σε μορφη καμηλοπαρδαλης, κατι που δεν ειναι εντελως ακυρο και μακρια απο την πραγματικοτητα..
Μου φανηκε να υποτιμας την καμηλοπαρδαλη, μαλλον σε επηρεασε ο Jyabura ο λυκος που την κοροΊδευε ολη την ωρα και γελουσε.. :axaxaxa: :axaxaxa: Τωρα Zoan DF τυπου μυρμηγκιου, ποντικιου κλπ ας μεινουν ασχολιαστα καλυτερα :lalala:
Υ.Γ. Ελενα πες μου οτι αλλαξες Avatar επειδη στα τελευτεα Chapter του manga εμφανιζεται η Bonney, αν ισχυει κατι τετοιο θελω να το μαθω... :sukeee: :kneel:

Γιατί, δεν κατάλαβα, τι έχει το μυρμήγκι; Μάλιστα μπορεί να σηκώσει 50 φορές το βάρος του, και να τραβήξει 30φορές το βάρος του. Επίσης, πέφτει πάντα στην δεξιά πλευρά όταν ζαλιστεί. (τώρα πως γίνεται να ζαλιστεί, είναι άλλο θέμα.

Υ.Γ. Όχι, απλώς μια τρελή γνωστή μου (ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε) μου έβαλε την ιδέα για αλλαγή άβαταρ. Το συγκεκριμένο είναι από την εικόνα των σούπερνόβα μετά το time skip. Ωστόσο, όταν (δε λέω αν) εμφανιστεί, θα σου πω.... :muaha:

Μια φορά κι έναν καιρό, το Κορίτσι από την Κίνα...
kalliniki
Joker Team

Postby kalliniki » 21/04/12, 11:17

zimpisanji21 wrote:Εγω στο ειπα επειδη, οντως ο Kaku αν θυμασαι, χρησιμοποιουσε κλωτσιες και χτυπηματα με το κεφαλι οταν ηταν σε μορφη καμηλοπαρδαλης, κατι που δεν ειναι εντελως ακυρο και μακρια απο την πραγματικοτητα..
Μου φανηκε να υποτιμας την καμηλοπαρδαλη, μαλλον σε επηρεασε ο Jyabura ο λυκος που την κοροΊδευε ολη την ωρα και γελουσε.. :axaxaxa: :axaxaxa: Τωρα Zoan DF τυπου μυρμηγκιου, ποντικιου κλπ ας μεινουν ασχολιαστα καλυτερα :lalala:
Υ.Γ. Ελενα πες μου οτι αλλαξες Avatar επειδη στα τελευτεα Chapter του manga εμφανιζεται η Bonney, αν ισχυει κατι τετοιο θελω να το μαθω... :sukeee: :kneel:

Μπορεί να μην μου άρεσε επειδή την κορόιδευε ο λύκος... Αυτός φταίει, αυτός με επηρέασε...
Image
My Life Spent On Anime
Spoiler: Show
Spoiler: Show
Image
ImageNami-swan! Robin-chwan! Vivi-chwan! Shirahoshi-chwan!
redhaired sanny
Joker Team

Postby redhaired sanny » 21/04/12, 11:47

Epsilon wrote:
Υ.Γ. Όχι, απλώς μια τρελή γνωστή μου (ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε) μου έβαλε την ιδέα για αλλαγή άβαταρ. Το συγκεκριμένο είναι από την εικόνα των σούπερνόβα μετά το time skip. Ωστόσο, όταν (δε λέω αν) εμφανιστεί, θα σου πω.... :muaha:

τρελη γνωστη σου..;;παραδεξου απλα οτι αποτελω εμπνευση :axaxaxa: :axaxaxa:
Image
ο sogeking ειναι ο αντρας της ζωης μου
Sir Crocodile
Brook

Postby Sir Crocodile » 22/05/12, 00:36

το πιο μουφα φρουτο εβερρ ηταν του foxy kai toy wapol
redhaired sanny
Joker Team

Postby redhaired sanny » 22/05/12, 00:53

του foxy???οχι και μουφα...γι αυτα που κανει ο foxy τον βολευει παρα πολυ νομιζω...του wapol ναι ουτε μενα με ενθουσιασε...
Image
ο sogeking ειναι ο αντρας της ζωης μου
Sir Crocodile
Brook

Postby Sir Crocodile » 22/05/12, 01:10

redhaired sanny wrote:του foxy???οχι και μουφα...γι αυτα που κανει ο foxy τον βολευει παρα πολυ νομιζω...του wapol ναι ουτε μενα με ενθουσιασε...
αν η3ερε να το χρησημοποιουσε ο foxy
henry17
Global Moderator
Location: The finish line is just the beginning of a whole new race

Postby henry17 » 22/05/12, 01:18

Του foxy νόμιζα πως είναι filler μέχρι που έφτασα στο amazon lily και έγινε η φάση με τη hancock που νόμισε ο luffy ότι ήταν noro noro beam αντί mero mero beam.
Image
Image
Sir Crocodile
Brook

Postby Sir Crocodile » 22/05/12, 01:26

henry17 wrote:Του foxy νόμιζα πως είναι filler μέχρι που έφτασα στο amazon lily και έγινε η φάση με τη hancock που νόμισε ο luffy ότι ήταν noro noro beam αντί mero mero beam.
δεν εχω φτασει ακομα εκει
henry17
Global Moderator
Location: The finish line is just the beginning of a whole new race

Postby henry17 » 22/05/12, 01:30

Δεν είσαι και πολύ μακριά! Αν είδα καλά που συστήθηκες είσαι στο 351. Αυτό που λέω είναι καπου στο 410...
Image
Image
Sir Crocodile
Brook

Postby Sir Crocodile » 22/05/12, 01:34

henry17 wrote:Δεν είσαι και πολύ μακριά! Αν είδα καλά που συστήθηκες είσαι στο 351. Αυτό που λέω είναι καπου στο 410...

ναι σωστα ειδες :)

Return to “Γενικές Συζητήσεις”