Δημιουργίες μελών του Forum

Photos, Wallpapers και άλλα.
Yahazugiri7
Robin

Re: Δημιουργίες μελών του Forum

Postby Yahazugiri7 » 02/06/15, 16:22

SANDOKANTHANOS wrote:Δεν πειράζει. Πολλοί δεν μπορούν να καταλάουν το σχέδιο του Togashi. Ορισμένα σημεία που αφορούν το Gyro δεν τα έδειξαν καθόλου στο anime όπως ακριβώς δεν έδειξαν και τη στιγμή στο πρώτο επεισόδιο με τον Kite να σώζει το Gon και πιο μετά το Maha μαζί με Illumi και Kalluto να σκοτώνουν τους 10 Dons.

Yahazugiri7 wrote:επισης αυτη η φαση (που πρεπει να ηταν ολοκληρο επεισοδιο στο ανιμε) ειναι απο τις 2 φασεις στην σειρα που δεν μου αρεσαν καθολου...

Πες μου ότι δεν σου άρεσε η ιστορία του Gyro...

H σειρα που τα εδειξε δεν μου αρεσε...δλδ το βλεπεις στην αρχη και αναρωτιεσαι τι στα κομματια βλεπεις....(επισης αυτο που λες με τον kite το εχει στο παλιο hxh,το εχω δει :ρ )

SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 02/06/15, 18:02

Ξέρω πως το έχει στην παλιά έκδοση. Και τη στιγμή με Maha-Illumi-Kalluto έχει στο anime του 1999.

Τι εννοείς η σειρά που τα έδειξε; Έδειξε το αρχηγίο από τους στρατιώτες που είχε δείξει πιο πριν να δέχεται επίθεση και δύο στρατιώτες να να αναρωτιούνται για το τι θα κάνουν. Έπειτα σου λέει ο αφηγητής πως τα μυρμήγκια έχουν στριμώξει τον αρχηγό της χώρας. Στο επόμενο βλέπεις την ιστορία του βασιλιά της χώρας αφού πρώτα σου πει το όνομα του. Το έχει κάνει με τόσους πιο ασήμαντους, με το βασιλιά της χώρας που δέχεται επίθεση από το βασικό αντίπαλο του Arc δεν θα έδειχνε;
BECAUSE WITHOUT ME, IT WOULD BE JUST AWESO.
Image
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 02/06/15, 20:47

SANDOKANTHANOS wrote:Ξέρω πως το έχει στην παλιά έκδοση. Και τη στιγμή με Maha-Illumi-Kalluto έχει στο anime του 1999.

Τι εννοείς η σειρά που τα έδειξε; Έδειξε το αρχηγίο από τους στρατιώτες που είχε δείξει πιο πριν να δέχεται επίθεση και δύο στρατιώτες να να αναρωτιούνται για το τι θα κάνουν. Έπειτα σου λέει ο αφηγητής πως τα μυρμήγκια έχουν στριμώξει τον αρχηγό της χώρας. Στο επόμενο βλέπεις την ιστορία του βασιλιά της χώρας αφού πρώτα σου πει το όνομα του. Το έχει κάνει με τόσους πιο ασήμαντους, με το βασιλιά της χώρας που δέχεται επίθεση από το βασικό αντίπαλο του Arc δεν θα έδειχνε;

Oσο και να το μελετησεις ειναι ασκοπο,η εντυπωση αυτη μου έμεινε και δεν αλλαζει.
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 02/06/15, 21:20

Δεν πειράζει. Πολλοί δεν κρατάνε τα καλά του HxH, δεν είσαι ο πρώτος.
Image
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 02/06/15, 21:36

SANDOKANTHANOS wrote:Δεν πειράζει. Πολλοί δεν κρατάνε τα καλά του HxH, δεν είσαι ο πρώτος.

Δεν ειπα πως δεν ηταν καλο απλα το πως αρχισε δεν μου αρεσε.Αν ηξερα τι βλεπω δλδ αν εδειχνε αυτο το στορυ αργοτερα κατα την γνωμη μου θα ηταν μια χαρα
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 02/06/15, 22:07

Δηλαδή δεν ήθελες να σου πει το όνομα του χαρακτήρα και τη θέση του στη χώρα πριν αρχίσει την ιστορία; Ήθελες να στην ρίξει μονοκοπανιά;
Image
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 02/06/15, 22:09

SANDOKANTHANOS wrote:Δηλαδή δεν ήθελες να σου πει το όνομα του χαρακτήρα και τη θέση του στη χώρα πριν αρχίσει την ιστορία; Ήθελες να στην ρίξει μονοκοπανιά;

Θα το μαθαινα το ονομα αφου λεγανε για αυτον....
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 02/06/15, 22:44

Δηλαδή ήθελες να σου κοπανήσει την ιστορία έτσι χωρίς να ξέρεις τίποτα για το χαρακτήρα; Να μάθαινες το όνομα και το τι ήταν στη χώρα από την ιστορία;
Image
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 02/06/15, 22:54

SANDOKANTHANOS wrote:Δηλαδή ήθελες να σου κοπανήσει την ιστορία έτσι χωρίς να ξέρεις τίποτα για το χαρακτήρα; Να μάθαινες το όνομα και το τι ήταν στη χώρα από την ιστορία;

Το εχουμε παραζαλίσει το θεμα μονο και μονο γτ δεν δεχεσαι 2η κουβεντα για το hxh... :ohyeah: Δεν σου ειπα πως δεν ειναι καλο ανθρωπε μου,ειπα πως εμενα ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ μου εδωσε την χ εντυπωση.Ναι θα ηθελα να ηξερα μονο το ονομα και την θεση του και να δω την ιστορια λιγο αργοτερα αλλα οχι στο τελος,απλα πρωτα να ηξερα ποιος ειναι και τι ρολο βαραει (και το ποσο σημαντικος ειναι γτ πιο μετα ειναι...δεν θα με πειραζει) Εσυ μπορει να το βλεπεις ως απολυτως τελειο οπως ειναι τωρα,οκ....εγω ομως οχι.End of story
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 02/06/15, 23:03

Μα έτσι το έδειξε. Σου είπε ποιος είναι και σου έφερε και την ιστορία του μετά. Λες πως θα το ήθελες να στο φέρει με τον x τρόπο και στο έφερε με τον τρόπο που λες. Ποια ιστορία είδες στο τέλος αγόρι μου; Στο τέλος του 79 είδες το χαρακτήρα, στο επεισόδιο 80 σου είπε όνομα, τίτλο και άρχισε η ιστορία. Το τέλος του Chimera Ant Arc είναι στο 136.
Image

Return to “Φωτογραφικό Υλικό”