Δημιουργίες μελών του Forum

Photos, Wallpapers και άλλα.
Yahazugiri7
Robin

Re: Δημιουργίες μελών του Forum

Postby Yahazugiri7 » 03/06/15, 00:03

SANDOKANTHANOS wrote:Μα έτσι το έδειξε. Σου είπε ποιος είναι και σου έφερε και την ιστορία του μετά. Λες πως θα το ήθελες να στο φέρει με τον x τρόπο και στο έφερε με τον τρόπο που λες. Ποια ιστορία είδες στο τέλος αγόρι μου; Στο τέλος του 79 είδες το χαρακτήρα, στο επεισόδιο 80 σου είπε όνομα, τίτλο και άρχισε η ιστορία. Το τέλος του Chimera Ant Arc είναι στο 136.

Στο ξεκινησε με τροπο που δεν καταλαβαινες ομως,ακριβως οπως στο τελευταιο ή προτελευταιο επεισοδιο (που μιλαει το κοαλα chimera ant) και μεχρι να δειξει ποιος μιλαει δεν ηξερα τι βλεπω....τετεια φαση

SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 03/06/15, 02:41

Λάθος θυμάσαι. Αρχίζει λέγοντας πως ο τύπος που βλέπεις λέγεται Gyro και είναι βασιλιάς της NGL. Και τότε αρχίζει την ιστορία που σου λέει πως γεννήθηκε σε μια κοινωνία οικοδόμων κτλ

Στο 147 πρώτα δείχνει την Kite με τον Koala στη βίλα να πίνουν τσάι(;) και μετά αρχίζει η ιστορία δείχνοντας καθαρά πως μιλάει o Koala. Δείχνει τον "πυροβολισμό" της κοπέλας και λέει πως αυτός την πυροβόλησε και δείχνει τον Koala. Εμφανές από την αρχή πάλι ότι μιλάει για αυτόν. Πάλι λάθος θυμάσαι.
BECAUSE WITHOUT ME, IT WOULD BE JUST AWESO.
Image
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 03/06/15, 13:41

SANDOKANTHANOS wrote:Λάθος θυμάσαι. Αρχίζει λέγοντας πως ο τύπος που βλέπεις λέγεται Gyro και είναι βασιλιάς της NGL. Και τότε αρχίζει την ιστορία που σου λέει πως γεννήθηκε σε μια κοινωνία οικοδόμων κτλ

Στο 147 πρώτα δείχνει την Kite με τον Koala στη βίλα να πίνουν τσάι(;) και μετά αρχίζει η ιστορία δείχνοντας καθαρά πως μιλάει o Koala. Δείχνει τον "πυροβολισμό" της κοπέλας και λέει πως αυτός την πυροβόλησε και δείχνει τον Koala. Εμφανές από την αρχή πάλι ότι μιλάει για αυτόν. Πάλι λάθος θυμάσαι.

Δεν μπορει οσοι ξερω να το θυμουνται λαθος ρεε.... :ohyeah: και οσο για αυτο με τον gyro δεν ειχε καμια σημασια ο gyro τοτε οταν εδειχνε αυτο...(και τωρα μιας και το συνεχισα θα το συνεχισεις και εσυ...oh god...).Ξεκολλα δεν βγαζει πουθενα αυτο,μονο σε ασκοπα ποστ :nose pick:
Απλα σταματα....
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 03/06/15, 20:44

Λίγο πριν σου απαντήσω είδα τα επεισόδια 80 και 146 και όντως έκανες λάθος και στα δύο. Ο Gyro δεν είχε σημασία τότε όταν το έδειχνε αυτό, ισχύει αλλά πες μου ήταν η πρώτη φορά που έβλεπες κάτι τέτοιο στο Hunter x Hunter; Πρώτη φορά βλέπεις να μιλάει για κάποιον που δεν έχει κάποια σχέση για την παρούσα ιστορία. Επειδή παίζει να θυμάσαι και εδώ λάθος ας απαντήσω εγώ. Όχι, δεν το βλέπεις πρώτη φορά και ούτε και τελευταία μετά το Gyro. Με ρωτάς αν το βρίσκω τέλειο έτσι όπως τα δείχνει, ναι. Και σε ρωτάω και εγώ από όλα τα όσα δεν έχουν σχέση με την ιστορία δεν σου άρεσε του Gyro; Με την περιγραφή που έδωσες για το λόγο που δεν σου άρεσε δεν θα έπρεπε να σου αρέσει τουλάχιστον μια (παρόμοια) στιγμή σε κάθε Arc.
Image
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 03/06/15, 21:33

SANDOKANTHANOS wrote:Λίγο πριν σου απαντήσω είδα τα επεισόδια 80 και 146 και όντως έκανες λάθος και στα δύο. Ο Gyro δεν είχε σημασία τότε όταν το έδειχνε αυτό, ισχύει αλλά πες μου ήταν η πρώτη φορά που έβλεπες κάτι τέτοιο στο Hunter x Hunter; Πρώτη φορά βλέπεις να μιλάει για κάποιον που δεν έχει κάποια σχέση για την παρούσα ιστορία. Επειδή παίζει να θυμάσαι και εδώ λάθος ας απαντήσω εγώ. Όχι, δεν το βλέπεις πρώτη φορά και ούτε και τελευταία μετά το Gyro. Με ρωτάς αν το βρίσκω τέλειο έτσι όπως τα δείχνει, ναι. Και σε ρωτάω και εγώ από όλα τα όσα δεν έχουν σχέση με την ιστορία δεν σου άρεσε του Gyro; Με την περιγραφή που έδωσες για το λόγο που δεν σου άρεσε δεν θα έπρεπε να σου αρέσει τουλάχιστον μια (παρόμοια) στιγμή σε κάθε Arc.

Δεν μου α-ρε-σεεε ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ που εδειξε την ιστορια του,θα προτιμούσα να το εδειχνε λιιι-γοοο πιο με-ταααα,κα-τα-λα-βες??? :axaxaxa: :ohyeah:
Το hxh για εσενα μπορει να ειναι 1000000,1% τελειο.Ενταξει δεν το εβρισα κιολας ηρεμησε,ολα θα πανε καλα.Μια εικονα ποσταρες,ειπα την γνωμη μου και την εντυπωση μου και τωρα κοντευουμε να λυσουμε το Κυπριακο,νταξει κάλμα λιγο.Μην μας φας κιολας που δεν εχουμε την ιδια αποψη με εσενα :what to do:
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 04/06/15, 00:11

Μα δεν κάθομαι να γράφω όλα αυτά για να μάθω το λόγο που δεν σου άρεσε το σημείο. Το κάνω για να σου δείξω πως τα επιχειρήματα που γράφεις είναι άσχετα και σε αυτοακυρώνουν κάνοντας το λόγο συζήτησης να συνεχίζει να υπάρχει.
Image
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 04/06/15, 13:54

SANDOKANTHANOS wrote:Μα δεν κάθομαι να γράφω όλα αυτά για να μάθω το λόγο που δεν σου άρεσε το σημείο. Το κάνω για να σου δείξω πως τα επιχειρήματα που γράφεις είναι άσχετα και σε αυτοακυρώνουν κάνοντας το λόγο συζήτησης να συνεχίζει να υπάρχει.

Οτι πεις,δεν με νοιαζει και πολυ....απανταω μονο γτ δεν ειναι ωραιο να σε αγνοούν :idea:
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 04/06/15, 16:00

Τουλάχιστον το κατάλαβες και σταμάτησες τη συζήτηση. Κάτι είναι και αυτό.
Image
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 04/06/15, 16:06

SANDOKANTHANOS wrote:Τουλάχιστον το κατάλαβες και σταμάτησες τη συζήτηση. Κάτι είναι και αυτό.

Δεν υπηρχε κατι να καταλαβω αλλα οπως νομιζεις...(αυτο μπορει να συνεχιστει για παντα :ρ αν θελουμε και οι δυο να ειμαστε ο τελευταιος που θα μιλησει....)
SANDOKANTHANOS
Luffy

Postby SANDOKANTHANOS » 04/06/15, 16:25

Μην συνεχίζεις το spam. Αρκετά το φτάσαμε. Το επόμενο post ας είναι εικόνα.
Image

Return to “Φωτογραφικό Υλικό”