Απορίες πάνω σε καινούρια anime οι σεζόν για anime που προγραμματίζονται να γίνουν.

Περιλήψεις, Συζητήσεις και Download Links από διάφορα Anime.
Sanji-kun
Robin

Απορίες πάνω σε καινούρια anime οι σεζόν για anime που προγραμματίζονται να γίνουν.

Postby Sanji-kun » 24/05/14, 21:53

Όπως λέει και ο τίτλος έκανα το τόπικ αυτό με σκοπό να ρωτήσει και να πληροφορήσει όποιος θέλει, σχετικά με anime που θα προβληθούν, ή για επόμενες σεζόν σε υπάρχοντα anime.

Έτσι ήθελα να ρωτήσω, αν γνωρίζετε, αν θα γίνει δεύτερη σεζόν στο Highschool of the Dead? Δεν είναι κανένα σπουδαίο anime αλλά έχει τη φάση και έχω την περιέργεια να δω πως θα καταλήξει, βέβαια δεν είναι από την άλλη και τόσο τρομερό για να μπω στη διαδικασία να διαβάσω το manga, οπότε, αν είναι να μάθω την εξέλιξη του, προτιμώ να είναι σε Anime μορφή.

Image
maria13
Nami

Re: Απορίες πάνω σε καινούρια anime οι σεζόν για anime που προγραμματίζονται να γίνουν.

Postby maria13 » 25/05/14, 01:04

Κι εγώ θέλω να μάθω αν θα βγάλουν γενικά 2η season στο kaichou wa maid-sama ή αν έχουν ανακοινώσει τίοποτα
SANDOKANTHANOS
Luffy

Re: Απορίες πάνω σε καινούρια anime οι σεζόν για anime που προγραμματίζονται να γίνουν.

Postby SANDOKANTHANOS » 25/05/14, 01:28

Θα βγει δεύτερη σεζόν Durarara το καλοκαίρι. :D
BECAUSE WITHOUT ME, IT WOULD BE JUST AWESO.
Image
sophouli
Chopper

Postby sophouli » 24/09/15, 19:44

θα ανεβάσετε και τα άλλα 12 επεισόδια από aldnoah zero?

Return to “Anime Discussions”