Αθλητισμός

Συζητήστε το οτιδήποτε.
Tsalamagewski
Chopper

Re: Αθλητισμός

Postby Tsalamagewski » 12/12/14, 15:31

Εγω εδω και 2 χρονια ασχολουμαι με το στιβο.Αρχικα εκανα προπονησεις σε αλμα εις μηκος,σφαιρα και 400μ τρεξιμο για να μπω γυμναστικη ακαδημια,προσπαθησα,μοχθησα,πονεσα και τελικα τα καταφερα...
Spoiler: Show
να μπω σε σχολη πληροφορικης
Τωρα,ασχολουμαι ακομα με τον στιβο αλλα αυτη τη φορα το εχω παρει πιο σοβαρα,i'm going for the glory :me: Ελπιζω πως του χρονου θα εχω μια καλη παρουσια σε πανελληνιους αγωνες και μεχρι τοτε να καταφερω και τιποτα αλλο σε λιγοτερ σπουδαιους.
Υ.Γ Τωρα δε κανω πια μηκος,σφαιρα και 400μ αλλα 800μ και 1500μ

Image
GioRgSaVv
Chopper

Postby GioRgSaVv » 10/06/15, 23:59

απο τα 3 μου γυμναζω καθημερινα τα δαχτυλα μου. ξοδευω παρα πολλες ωρες την ημερα ομως για αυτο. εχω αναπτυξει απιστευτες ταχυτητες αποκρησης αλλα και πολλη δυναμη στα δαχτυλα μου.
τα εργαλεια που χρησιμοποιω ειναι μοχλοι και κουμπια μονο, αντε βαλε και καμια φορα τη ροδελα. μπορω να πω πως ειναι αρκετα δυσκολο αθλημα, αλλα καμια μερα θα γινω ο καλυτερος και θα τους ξεπερασω ολους.
VLANT TSEPES
Brook

Postby VLANT TSEPES » 11/06/15, 10:49

3 χρονια ποδηλατο κουρσα και βουνου ...με απιστευτες ταχυτητες και πολλα χιλιομετρα.....!!!! και για χαλαρωση και ξεκουραση μετα την προπονηση τι αλλο βεβαια απο one piece......!!! :sukeee:
henry17
Global Moderator
Location: The finish line is just the beginning of a whole new race

Postby henry17 » 12/06/15, 09:38

GioRgSaVv wrote:απο τα 3 μου γυμναζω καθημερινα τα δαχτυλα μου. ξοδευω παρα πολλες ωρες την ημερα ομως για αυτο. εχω αναπτυξει απιστευτες ταχυτητες αποκρησης αλλα και πολλη δυναμη στα δαχτυλα μου.
τα εργαλεια που χρησιμοποιω ειναι μοχλοι και κουμπια μονο, αντε βαλε και καμια φορα τη ροδελα. μπορω να πω πως ειναι αρκετα δυσκολο αθλημα, αλλα καμια μερα θα γινω ο καλυτερος και θα τους ξεπερασω ολους.

-enter pokemon theme song here_

VLANT TSEPES wrote:3 χρονια ποδηλατο κουρσα και βουνου ...με απιστευτες ταχυτητες και πολλα χιλιομετρα.....!!!! και για χαλαρωση και ξεκουραση μετα την προπονηση τι αλλο βεβαια απο one piece......!!! :sukeee:

Αυτά είναι, και γω προχθές έκανα το 30άρι μου, αλλά εντός της πόλης με τον ποδηλατικό όμιλο :)
Image
Image

Return to “Πολλά και Διάφορα”