Πανικός Εξετάσεων.

Συζητήστε το οτιδήποτε.
Joker
Global Moderator

Re: Πανικός Εξετάσεων.

Postby Joker » 20/06/14, 13:30

ναι μια χαρά είναι, βέβαια δεν είναι Θεσσαλονίκη ή Αθήνα, αλλά είναι πολύ ωραία και για το πανεπιστήμιο είναι πολύ βοηθητικό το ότι βρίσκεται στη Σάμο

Image

DON'T OPEN IT!
Spoiler: Show
ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΣ ΕΕΕ ???
Image
Sanji-kun
Robin

Postby Sanji-kun » 20/06/14, 14:12

Για το Πανεπιστήμιο είναι πολύ βοηθητικό που βρίσκεται στη Σάμο; Ή για τη Σάμο είναι πολύ βοηθητικό (στην οικονομία της περιοχής) ότι βρίσκεται σε αυτή το Πανεπιστήμιο; Δε μπορώ να καταλάβω σε τι βοηθάει ένα μικρό νησί ένα Πανεπιστήμιο, εκτός και αν σπουδάζεις κάτι που είναι σχετικό με τη Σάμο, πχ για το Σαμιώτικο κρασί;
Image
VampGiousti
Sanji

Postby VampGiousti » 20/06/14, 14:21

Ε εχω υπομονή :)
Το μαγιό το εχω ετοιμο πριν απο τα Χριστούγεννα κιολας :axaxaxa:
I've been waiting for a looooong time for this moment :ohyeah:
Image
Image

Image
Joker
Global Moderator

Postby Joker » 20/06/14, 14:41

Sanji-kun wrote:Για το Πανεπιστήμιο είναι πολύ βοηθητικό που βρίσκεται στη Σάμο; Ή για τη Σάμο είναι πολύ βοηθητικό (στην οικονομία της περιοχής) ότι βρίσκεται σε αυτή το Πανεπιστήμιο?

και για τα 2, το πανεπιστήμιο βοηθάει τη Σάμο (πιο συγκεκριμένα το Καρλόβασι) για αυτό που είπες. Αλλά βοηθιέται από το νησί, διότι, λόγο του λίγου κόσμου, είμαστε πολύ πιο κοντά φοιτητές και καθηγητές με αποτέλεσμα να υπάρχει μεγάλη επικοινωνία ανάμεσα μας. άσε που μπορούμε να πηγαίνουμε μέσα το πολύ σε 20 λεπτά (το πιο τραβηγμένο) στη σχολή. εκτός από αυτό είμαστε περίπου ένα παραθαλάσσιο φοιτιτοχωριό, επειδή οι ντόπιο είναι πολύ λιγότεροι από τους φοιτητές.

δεν λέω ότι είναι το τέλειο μέρος, θα μπορούσε να είναι καλύτερα, αλλά δεν είναι άσχημο.
το φτιάχνω σιγά-σιγά :imtheman:
Image

DON'T OPEN IT!
ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΣ ΕΕΕ ???
Image
Sanji-kun
Robin

Postby Sanji-kun » 20/06/14, 14:56

:axa-axa: :axa-axa: μια χαρά τότε, και εδώ ένα 20λεπτο θες περίπου για τη σχολή. Όντως μικρότερη κοινωνία καλύτερες σχέσεις με φοιτητές και καθηγητές, αυτό όντως μετράει. Θα τα φτιάξεις μια χαρά σου έχω εμπιστοσύνη.

Υ.Γ. Vampgiousti: Από τα Χριστούγεννα για το καλοκαίρι, μπράβο υπομονή, ούτε καν το Πάσχα εε; :axa-axa: :axa-axa:
Image
olofaneri
Joker Team

Postby olofaneri » 20/06/14, 15:27

Η αλήθεια είναι ότι σπούδασα Θεσσαλονίκη, μία φοιτητούπολη που γενικά χάνεσαι στα πανεπιστήμιά της, αλλά είχα τη χαρά να είμαι σε ένα μικρό τμήμα έξω από την Πανεπιστημιούπολη. Με τους καθηγητές καθόμασταν μαζί στο κυλικείο και λέγαμε ανέκδοτα. Και φυσικά, μας ήξεραν όλους με το μικρό μας, πράγμα σπάνιο για πανεπιστήμιο, πόσο μάλλον για το Αριστοτέλειο. Και πάλι να έδινα, πάλι εκεί θα ήθελα να είμαι :ohyeah: :sukeee:
Αν πεθάνω πριν το τέλος του One Piece, ας έρθει κάποιος στον τάφο μου να μου πει τι έγινε...
Sanji-kun
Robin

Postby Sanji-kun » 21/06/14, 00:45

Μπα εγώ δε μπορώ να πω ότι έχω τόσο καλή οικοιότητα, με κάποιους ναι και βγήκαμε κανά δυο φορές κιόλας, αλλά με τους πιο πολλούς μπα, αλλά δε μου πολυαρέσει και η σχολή μου οπότε δεν πολυασχολούμαι, έτσι και αλλιώς μάλλον με άλλα πράγματα θα ασχοληθώ μόλις τελειώσω, οπότε... Αλλά εντάξει το Ρέθυμνο που είμαι σαν φοιτητούπολη, ήταν απίστευτο. Με το ζόρι ξενοικιάζω τώρα!
Image

Return to “Πολλά και Διάφορα”