Θέμα μονο για ενήλικους 18+

Συζητήστε το οτιδήποτε.
teo1323
Zoro

Re: Θέμα μονο για ενήλικους 18+

Postby teo1323 » 11/06/15, 17:17

Ξύλο μάγκες!
Image

Image

Image
Επισκεφτείτε μας :
Spoiler: Show
http://weeders.forumgreek.com/

Allowed to fall! Must get up.
http://myanimelist.net/animelist/teo1323
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 11/06/15, 17:22

χαχαχαχα ουτε καν :ρ ηταν καλο ομως xD
GioRgSaVv
Chopper

Postby GioRgSaVv » 11/06/15, 21:37

ε και εσενα τι σε νοιαζει τι κανω εδω??? εψαχνα κατι, δεν το βρηκα, τρολλαρω, αμα φαω μπαν ας φαω δε με ενδιαφερει καθολου αυτο το φορουμ.
μ αρεσει που το παιζεις και μοντ κιολας, θα στειλεις και report επειδη τρολλαρω λες και σε εβρισα.
παντως ωραιος πρεπει να εισαι, αμα συμπεριφερεσαι ετσι και εξω, πολυ ωραιος. θα ελεγα οτι εισαι ή ψευτης, οτι και καλα ετσι μιλας και εξω, ή πολυ μα παρα πολυ τυχερος, που δε στις εβρεξε κανεις μεχρι τωρα ''αν'' μιλας ετσι και εξω. οποτε προσεχε πως μιλας.
Yahazugiri7
Robin

Postby Yahazugiri7 » 11/06/15, 21:57

GioRgSaVv wrote:ε και εσενα τι σε νοιαζει τι κανω εδω??? εψαχνα κατι, δεν το βρηκα, τρολλαρω, αμα φαω μπαν ας φαω δε με ενδιαφερει καθολου αυτο το φορουμ.
μ αρεσει που το παιζεις και μοντ κιολας, θα στειλεις και report επειδη τρολλαρω λες και σε εβρισα.
παντως ωραιος πρεπει να εισαι, αμα συμπεριφερεσαι ετσι και εξω, πολυ ωραιος. θα ελεγα οτι εισαι ή ψευτης, οτι και καλα ετσι μιλας και εξω, ή πολυ μα παρα πολυ τυχερος, που δε στις εβρεξε κανεις μεχρι τωρα ''αν'' μιλας ετσι και εξω. οποτε προσεχε πως μιλας.

1.Δεν παιζω τον Mod,απλα προσπαθησα να σου εξηγησω κατι αλλα μιλαω με τοιχο προφανως
2.ΔΕΝ τρολλαρεις...νομιζεις πως το κανεις.
3.Μια χαρα μιλαω αλλα λογικο εσυ να νομιζεις πως μιλαω ασχημα αφου απο οταν αρχισα να σου μιλαω δεν εχεις καταλαβει τιποτα σωστα,που να καταλαβεις και πως μιλαω εξω.
4.Στα απο πανω ειναι τα συμπεράσματα που εβγαλα,ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΩΩΩ,γτ εσυ ετσι θα καταλαβεις,κλασικά
5.Δεν με νοιαζει τι κανεις εσυ σαν giorgsavv εδω αλλα πως καποιος ξαφνικα αρχισε να κανει απειρα εντελως χαζα ποστ που δεν εχουν καποιο νοημα ουτε ειναι αστεια ουτε τιποπα....καθαρο σπαμ/αχρηστα ποστ.
6.Δεν μιλησε κανεις για ban εκτος απο εσενα.Ειπα για report εγω (για τους παραπανω λογους).Το τι γινεται μετα απο αυτο το αποφασιζει ο καθε αρμοδιος,οχι εγω και δεν ειναι αναγκαστικά ban.
7.Δεν ειμαι ψευτης και μην το ξαναπεις αυτο.Επειτα τα ψεματα,αργα ή γρηγορα βγαζουν σε κακο(συν οτι ειδικα σε αυτη την περιπτωση δεν εχω λογο να πω ψεμα)
#Γνωριζοντας τον Yaha,part 1 :ρ

8.Το ξερω πως ειμαι ωραιος,δεν χρειαζοταν να το πεις :ρ
9.Παιζει και μονο εσυ να το εχεις παρει σοβαρα,εγω απλα προσπαθησα να σου πω κατι,δεν καταλαβαινεις οκ.Απλα μην το συνεχισεις και μην απαντησεις,simple as that
10.Ξαναδες το 9 γτ σε βλεπω να το συνεχιζεις.
Σοβαρα,απλα μην το συνεχισεις,κουράστηκα :not me:
GioRgSaVv
Chopper

Postby GioRgSaVv » 11/06/15, 23:11

εκατσες και εγραψες 10 επιχειρηματα και δε θα το συνεχισω? καταρχας εσυ το αρχισες χωρις λογο, τελειος για κανεναν λογο, ετσι σε ηρθε απλα και ειπες να τον κοροιδεψω λιγο, να του πω τη λεξη που τον νευριαζει, ετσι απλα σου ηρθε και το κανες.
και παλι τι σε νοιαζει τι κανω? ειναι δεν ειναι τρολλ δε με νοιαζει, ας ειναι χαζα καθυστεριμενα ποστ. εγω παντως γελασα με οτι μλκιες εγραφα, αμα εσενα δε σου αρεσαν να μην πεις τιποτα αγνοησε με, τι κοροιδευεις κατευθειαν.
teo1323
Zoro

Postby teo1323 » 11/06/15, 23:47

Yahazugiri7 wrote:
GioRgSaVv wrote:ε και εσενα τι σε νοιαζει τι κανω εδω??? εψαχνα κατι, δεν το βρηκα, τρολλαρω, αμα φαω μπαν ας φαω δε με ενδιαφερει καθολου αυτο το φορουμ.

Σοβαρα,απλα μην το συνεχισεις,κουράστηκα :not me:

Image
Image

Image
Επισκεφτείτε μας :
http://weeders.forumgreek.com/

Allowed to fall! Must get up.
http://myanimelist.net/animelist/teo1323
henry17
Global Moderator
Location: The finish line is just the beginning of a whole new race

Postby henry17 » 12/06/15, 09:25

Μπαίνω στο τόπικ που έχει για τίτλο έχει 18+ και διαβάζω σχόλια που θα έβγαιναν από 12χρονα.
:axaxaxa:
Image
Image
plankton
Usopp

Postby plankton » 12/06/15, 13:07

Image

Image

Image
GioRgSaVv
Chopper

Postby GioRgSaVv » 12/06/15, 14:57

λογικα αυτο θα ειναι το τελευταιο μου ποστ εδω περα.
και ενα βιντεο.
Last edited by iNeXoRaBlE on 12/06/15, 16:10, edited 1 time in total.
Reason: Ακατάλληλες εικόνες!

Return to “Πολλά και Διάφορα”